2017 Ev Kampanyaları

2017 Projeleri

Ev hayali kuranlar için 2017 yılının öne çıkan cazip ev kampanyalarını ve iletişim adreslerini sizler için derledik. Sizlerle ilk olarak:

2017 Ev Kampanyaları Hepİstanbul Projesi

2017 Ev Kampanyaları Hepİstanbul Projesi

TEKFEN HEPİSTANBUL PROJESİ

İstanbul’un yükselen değeri olan Avrupa Yakası Esenyurt bölgesinde yükselen dev projede %4’lük peşinat ve uygun ödeme koşulları ile ev hayalleriniz gerçeğe dönüşüyor. Yaşam alanlarına özenle değinilmiş projenin %4’lük ödemesinin ardından size en uygun koşullarda faizsiz bir şekilde evinizde oturarak ödeyebileceksiniz.

Esenyurt’ta yükselen Hep İstanbul projesinin bütün detayları için 444 8 437 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Rönesans Sayfiye Kartal Projesi !

Rönesans Sayfiye Kartal Projesi !

Rönesans Sayfiye Kartal Konut Projesi

Adalar manzaralı müthiş projede ev sahibi olmak için 2017 yılı büyük fırsatlarla geliyor. İstanbul Anadolu Yakası’nda yükselen Rönesans Sayfiye yaklaşık 14.500 bin metrekarelik alan üzerinde olup bunun yaklaşık 8 bin metrekaresinin yeşil alana ayrıldığı,  yüzme havuzları, kültürel ve sosyal faaliyetlerin gerçekleştirildiği vb. bir çok sosyal donatıyı içinde barındıran bir kompleks. Sizlere tavsiyemiz ise ev sahibi olmak istiyorsanız 444 76 75 numaralı telefondan detaylı bilgileri almanız.

Skyland İstanbul Projesi

Skyland İstanbul Projesi

Skyland İstanbul Projesi

Prestijin yeni adresi olan Skyland İstanbul projesi İstanbul Kağıthane’de yükselmekte. Mart 2017’de teslim olunacak şekilde planlaması yapılan elit projede yer sahibi olmak isteyenler 444 57 59 numaralı telefonla projeyi yakından görmek için randevu alabilirler. Rezidans, ofis ve AVM’nin yer aldığı projede şirket bünyesinde kullandırılan kredi olanağı ise müşterilere büyük avantaj sağlamakta.

Mod İstanbul

İstanbul Kağıthane’de yükselen bir diğer proje ise Mod İstanbul… Ortadoğu imzasını taşıyan prestijli konut projesi için 0212 294 02 02 numaralı telefondan projeyi yerinde görmek ve diğer detayları öğrenmek için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Zira peşin alımlarda %15’lik bir indirim uygulayan firma müşteri memnuniyeti için bu koşulları esnek ödeme koşulları ile genişletmekte.

Sizlerle paylaştığımız birbirinden güzel projelerle 2017 yılında ev hayalinizi gerçeğe dönüştürmenizi dileriz. İster yatırım amaçlı isterseniz ise kendiniz için alacağınız birbirinden avantajlı projeleri yakından görmeniz durumunda büyük fırsatlar yakalayacağınızı unutmayınız.

Pin It

2017 Ev Kampanyaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir