2015 Beyaz Eşya Düğün Paketi Fiyatları

Yaz ayının ortalarına geldiğimiz şu günlerde ülkemizin her yerinde düğünler büyük bir hızla devam ediyor. Yeni evlenen çiftlerin yeni ev telaşında maddi açıdan büyük bir tasarruf sağlayan düğün paketleri adeta bir kurtarıcı gibi ortaya çıkıyor.

Ülkemizin önde gelen beyaz eşya firmaların Beko ve Arçelik de evlenen çiftlere özel olarak yeni düğün paketi fırsatları sunmaya başladı. Arçelik tarafından sunulan içerisinde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve buzdolabı yer alıyor. Yeni evlilere özel olarak bu 4 ürün ayda 125 TL taksit ve 36 ay vadeyle satışa sunulmaktadır.

Arçelik firmasının yanı sıra Beko’da bronz çeyiz paketi adı altında oldukça avantajlı bir fırsat sunuyor. Beko tarafından sunulan paket kampanyasının içeriğinde ise 450 litre buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi yer alıyor. Paketin normal mağaza fiyatı 2974 TL iken aynı paket internet üzerinden 2579 TL’ye satın alınabilmekte olup ayrıca evli çiftelere 9 ay taksit imkanı da sunulmaktadır.

Evlenme sürecinde oldukça masraflı olan yeni ev telaşında düğün paketleri tercih edilerek büyük oranda tasarruf sağlanabildiği unutulmamalıdır

beyaz eşya düğün paketleri

Popüler Başlıklar:

  • beyaz eşya düğün paketi 2015
  • beyaz eşya düğün paketleri 2015
Pin It

2015 Beyaz Eşya Düğün Paketi Fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir