2014 Ankara Toplu Konut Projeleri

2014 Ankara Toplu Konut Projeleri

Ankara Toplu Konut

Ankara Toplu Konut

Memurlar şehri olan Ankara yıllar geçtikçe insan bakımından daha kalabalık bir şehir olma yolunda ilerliyor. Özellikle memurların sayısının Ankarada çok yüksek olması ve üniversite öğrencileri Ankaranını bu hale gelmesinde önemli bir rol oynuyor. Bunun yanında doğudan göçler eskiden genellikle İstanbul ve İzmir illerine olurken, şimdilerde kalıcı olarak Ankaraya göç eden insan sayısında da büyük bir artış olduğu TÜİK tarafından ortaya konulan istatistiksel rakamlarla da kanıtlanmış durumda. Bunun sonucunda İstanbul kadar olmasada Ankarada da onlarca farklı toplu konut projelerine imza atılmaya başlanmış durumda.

2014 Ankara Toplu Konutları

2014 Ankara Toplu Konutları

Şu anda Ankara ilinde 100’e yakın toplu konut projesinin yapımına devam ediliyor. Bu sayı İstanbulda neredeyse 500 civarında. İstanbul ile karşılaştırıldığında toplu konut projelerinin sayısı daha düşük kalsa da bundan birkaç sene sonra geniş bir araziye sahip olan başkentte toplu konut projelerinin İstanbuldan daha fazla olacağı tahmin ediliyor.

Ankara Toplu Konutlar

Ankara Toplu Konutlar

Ankaranın merkezine uzak olmasına rağmen nezih bir ortam olan Eryaman ilindeki Concept Eryaman, Endora ve Bahçe’n Eryaman projeleri huzurlu ve sakin bir yaşam arayan Ankaralılara çok güzel fırsatlar sunuyor. Ayrıca Eryaman bölgesinin de değerini şimdiden çok artırmış durumda. Fakat kalabalıktan hoşlanan ve merkezi yerlere yakın bir yerde yaşamak isteyenler için Çankayadaki Monza Residence, Nurol Residence ve Aren Konutları projeleri oldukça makul projeler olarak ön plana çıkıyor. 2014 yılında bitmesi beklenen bu projelerde şimdiden yer almak ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak için hemen satış ofisleri ile temasa geçmek gerekiyor.

Popüler Başlıklar:

  • toki ankara projeleri
  • ankara konut projeleri 2014
  • toki ankara projeleri 2014
  • toki ankara
  • ankarada toki evleri hangi semtlerde var
  • ankara toki evleri nerelerde var
  • ankara toki projeleri 2014
  • ankara toki projeleri
  • ankara toki
Pin It

2014 Ankara Toplu Konut Projeleri

3 - “2014 Ankara Toplu Konut Projeleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir