TOKİ Erzurum Konutları Başvuruları 19 Kasım 2015’te Başlıyor

istanbul toki başvuru yeri nerdeBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Erzurum’da 579 kont satışa sunulacak. Talep fazlalığından doğacak problemi ise kura usulü ile satışla çözümlenecek.

579 Sosyal Konut

Dar gelirli vatandaşların konut sahibi olmak için umudu olan ’da toplam 579 konut satışa çıkaracak. Erzurum Palandöken’de satışa sunulacak konutlar aylık 499 TL’den başlayan vade seçenekleri ile satışa sunulacak. Başvurular 19 Kasım-17 Aralık 2015 tarihleri arasında alınacak. Başvuru şartları ise:

İşte TOKİ Başvurusu İçin Gerekli Şartlar

  • Erzurum’da en az 2 yıl ikamet etme şartı
  • Üzerinizde herhangi bir gayrimenkul bulunmaması
  • Gelirinizin net 3 bin 200 TL’den az olması
  • 25 yaş şartı

Erzurum’da yer alan TOKİ konutlarına ödeme planı ise seçiminize göre değişkenlik gösterecek. Vereceğiniz %10 ve üzeri peşinatlara göre 180 ay vade seçeneğini kabul edeceksiniz. Dolandırıcılığın önüne geçilmesi adına TOKİ’nin resmi sitesinden duyurmadığı hiçbir bankaya hiçbir şekilde para yatırmayınız.

Konu ile ilgili detaylı bilgiye toki.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Başvuru tarihlerinin 19 Kasım-17 Aralık 2015 tarihleri arasında olduğunu ve bu tarihleri kaçırmamanız gerektiğini bir kaz daha hatırlatmamızda fayda var.

 

 

Popüler Başlıklar:

  • erzurum toki başvuruları 2015
  • toki erzurum
Pin It

TOKİ Erzurum Konutları Başvuruları 19 Kasım 2015’te Başlıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir