Resim İstanbul Konut Projesi Sancaktepe ‘de Yükseliyor

İstanbul Sancaktepede devasa bir proje yükseliyor. Ortadoğu Grup tarafından inşaa edilen projenin adı ise  Resim İstanbul Konut.

Toplam  inşaat alanı 259 bin 642 metrekare olan ve  81 bin 433 metrekare arsa  üzerine 1310 konuttan ve 4 tane dükkandan oluşan Resim İstanbul Konut  projesi lansmanı 10 Şubat Pazartesi gerçekleşiyor. 28 bloktan oluşan ve tam 14 farklı daire seçeneği sunan projede her kesime hitap eden daire ve fiyatlar var.

İstanbul Konut Projesi Sancaktepe

İstanbul Konut Projesi Sancaktepe

Projenin devasa olmasının yanında çok çeşitli sosyal alanlar barındırması ise dikkat çekici bir diğer nokta. Bu alanlar Özel olarak dizayn edilmiş peyzaj , bisiklet ve yürüyüş yolları  dinlenme locaları açık hava etkinlik alanı faaliyet odaları çocuk oyun parkları , yapay göleti çevreleven kiraz ağaçları, kapalı/açık yüzme havuzu , fitness center, ,kapalı otopark hamam ,sauna , buhar odası ,kapalı basketbol sahası ,kapalı çocuk oyun alanı, tenis kortu ,squash salonu,yapay gölet Davet salonu Cep sineması ilk göze çarpan sosyal alanlar içerisindedir.

Sancaktepe Resim İstanbul projesi 3 etap olup ilk etabında 546 konut bulunmaktadır. Dairelerin teslim tarihi ise 30 ay içerisinde olarak duyurulmuştur. Sancaktepeyi bilmeyenler için projenin yerinden tam bahsetmek gerekirse E-6 TEM bağlantısının samandıra kavşağına çok yakın olup bu sayede havaalanı ve ulaşım noktalarına rahatlıkla erişmenize yardımcı olacak bir konumdasır.

Sancaktepe Resim İstanbul projesi için resmi satış  ulaşım bilgileri ise: www.resimistanbul.net  adresinden alabilirsiniz.

 

 

Popüler Başlıklar:

  • resim istanbul sancaktepe
Pin It

Resim İstanbul Konut Projesi Sancaktepe ‘de Yükseliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir