Kelepir Daire Ne Demek

Kelepir Daire Ne Demek

Kelepir Daire Ne Demek

Günümüzde daire almanın ne kadar zor bir iş olduğunun farkındayız. Bunun için ince eleyip sık dokumak gerekli. Daire almak isteyenler bu sözü çok sıkça duyar ‘Acil satılık kelepir daire’ peki kelepir daire nedir, bir dairenin kelepir olup olmadığını nasıl anlayabiliriz?

Kelepir daire normal değerinden çok daha aşağı da fiyata sahip anlamına gelmektedir.  Fakat günümüzde her satıcı fiyata ‘kelepir’ sıfatını kullanmakta. Örneğin 200 bin TL’lik bir daire için 150-170 bin TL kelepir bir fiyat olabilir fakat normal ederi 200 bin TL olan bir daire için fiyatını 199 bin TL yazıp birde kelepir fihyat deniliyorsa buna çok fazla da inanmayın.

Bir dairenin kelepir olup olmadığını anlamak için aynı lokasyon ve özelliklere sahip dairelerin fiyatlarını öğrenmekte fayda var. Fazla vaktini yok ve  mahalle mahalle gezemeyecekseniz tavsiyemiz bölgede ki bir emlakçıya uğrayarak portfolyünü incelemeniz olacaktır. Kelepir denilen fiyatla aynı özelliklerle daire varsa çok fazlada acele etmenize gerek yok, biraz daha araştırma yapmanızda fayda var demektir.

Özetleyecek olursak kelepir daire demek, normal fiyatından çok daha makul bir fiyatla satışa sunulan daire anlamına gelmektedir.

Çok güldüren kelepir daire ilanı

Çok güldüren kelepir daire ilanı

Popüler Başlıklar:

  • kelepir daire ne demek
  • kelepir ne demek
  • kelepir ev ne demek
  • kelepir daire nedir
  • kelepir nedir
  • kelepir arsa ne demek
Pin It

Kelepir Daire Ne Demek

2 - “Kelepir Daire Ne Demek

  1. Allah sizi güldürsün, bende çok güldüm bu ilana. İnşalla Türkiye’ye taşınmaya karar verirsem size döneceğim Sağ olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir