Future Park Konut ve İşyeri Kampanyası

Geleceğin Evleri; Future Park

Geleceğin Evleri; Future Park

Yeni bir iş kurmak, ev sahibi olmak isteyenler için artık çok avantajlı iş yeri ve ev kampanyaları oluşturulmaya başlandı. Future Park konutlarının kendi bünyesinde oluşturmuş olduğu vade farkı istemeyen ödeme koşulları da bunlardan bir tanesi. Future Park iş yerlerinden bir tanesine sahip olmak isterseniz yıllık %10 kira garantisine, %60 ile 80 arasında da gelir prim fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Pek çok dünya markasının bünyesinde barındıracak olan alışveriş merkezi kısmı, restoranları, toplantı salonlarının bulunacağı Future Park’ta ayrıca otel ve rezidans gibi konaklama kısımları da yer alıyor.

Bölgesinin tek karma projesi olan, içerisinde konut sahibi olmak isteyenlere konut, iş sahibi olmak isteyenlere iş imkanı sunan Future Park projesine en çok ilgiyi yabancı yatırımcı veriyor. Mayıs 2013’den beri inşaatının devam etmekte olduğu Future Park projesi fiyatları yaklaşık 125.000 TL’den başlayacak. 2015 yılının son aylarında teslimatının gerçekleştirilmesi bekleniyor. Sosyal tesislere de sahip bu proje kapsamında 11, 25 ve 30 katlı 9 blok, 2 bin bağımsız kısım var.

Future Park konutları yapılırken gelişmiş teknoloji kullanılıyor ve akıllı evler yapılıyor. Örneğin evde olmadığınız zaman gaz ve elektrik sistemi otomatik olarak devreden çıkabilecek, evinize gelmeden önce sıcaklık ve aydınlığı ayarlayabileceksiniz ve faturalarınızı otomatik ödemeye alabileceksiniz. Site ile ilgili bilgilere de otomatik ekran yolu ile ulaşabileceksiniz. Hem ev hem de işyeri isteyenlerin tercih edebileceği bu kampanyayı siz de tercih edebilirsiniz.

Future Parkta Teknolojik Evler

Future Parkta Teknolojik Evler

Future Park Konut ve İşyeri Kampanyası

Future Park Konut ve İşyeri Kampanyası

Pin It

Future Park Konut ve İşyeri Kampanyası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir