En Ucuz Ev Boyama Fiyatları

Bu makalemizde sizlerle en kaliteli ve en uygun ev boyama fiyatlarının 2020 listesini paylaşacağız. Ev boyamada daire büyüklüğü ve temizliğine göre fiyatlar değişkenlik gõstermektedir. En genel olarak ;

2+1 dairenin 1200 TL

3+1 dairenin 1500 TL civarında bir ev boyama maliyeti olduğunu genel olarak söyleyebiliriz. Ancak eve yapılacak macun, yoklama, renk değişikliği vb. işlemlere göre fiyatlar değişkenlik gösterecektir. Özellikle referansı olmayan ustalar ve kalitesiz kullanılacak malzemeler sizleri mutsuz edebir. Maalesef ki bir çok kişi bu mutsuzlukla bizlere dönüş yapmakta ve eskisinden daha kötü olan evini düzeltebilmek için yardım istemekte. Ïş yoğunluğundan dönüš yapamadığımız kişilerden özür dileriz ancak bu noktada bizlerde bu aşamada önceliği devamlı olan müşterilerimize vermekteyiz. Buradan mesaj atarak ev boyası için fiyat isteyenlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştığımızı söylememiz gerekir.

Ev boyatırken dikkat edilmesi gerekenler

Ev boyatırken dikkat edilmesi gerekenler

Özetleyecek olursak daire büyüklüğüne ve temizliğine bağlı olarak ortalama bir dairenin boyama fiyatı 2020 yılı için bin iki yüz ile bin beş yüz TL arasında değişkenlik gõstermektedir. Lûtfen sırf ucuz diye referansı olmayan tanımadığınız ustalara iş yaptırmayınız.

Pin It

En Ucuz Ev Boyama Fiyatları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir