Batışehir Cadde Dükkanlarında Son Fırsatlar

Batışehir Cadde Dükkanlarında Son Fırsatlar

İstanbul’un en gözde mekanlarından birinde yer alan Batışehir projesinde büyük fırsat kampanyası başlatıldı. Projenin yer aldığı noktadan günlük 300.000 araç ve 1 milyon insanın geçiş yapması dükkanlar için büyük bir fırsat olarak görülmektedir. güvencesi altında bulunan proje TEM, Atatürk Havalimanı ve Basın Ekspres arasında yerini almaktadır.

nda toplam 15.000 konut bulunmaktadır. Projenin kendisi ve proje çevresinde yer alan projelerle birlikte toplam nüfusun 3 milyonu aştığı dikkatleri çekmektedir. Kaçırılmaması gereken bir yatırım olma özelliğini taşıyan dükkanlar 13 Aralık 2014 Cumartesi günü ihaleyle satışa sunulacaktır. Sizlerde katılarak nı 166.000 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Belirtilen fiyat dükkanlar için muhemmen bedeldir. Açık artırma usulüyle satışa sunulacak olan 121 dükkan bulunmaktadır.

Açık artırma belirtilen tarihte Batışehir satış ofisinde gerçekleştirilecektir. Projenin internet sitesinde ayrıntılı bilgi almak isteyenlere özel bilgi talep formu bulunmaktadır. Formun doldurulmasıyla Batışehir yetkilileri sizlerle iletişim kuracaktır. Ayrıca internet sayfası üzerinden projenin ayrıntılı tanıtım filmini de izleyebilirsiniz.

batışehir istanbul konut fiyatları

Pin It

Batışehir Cadde Dükkanlarında Son Fırsatlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir