Banyo Dolap Modelleri 2021

Banyo dolap modelleri 2021 yılı için trend renkler ve tasarımlarla ev dekorasyonunuza farklı bir ışık katabileceğiniz alan olarak karşımıza çıkmakta. İster büyük isterse küçük bir banyonuz olsun tercih edeceğiniz doğru bir dolap modeli ile modern bir banyoya kavuşabileceğinizi unutmayınız. İlk olarak sizlerle birbirinden güzel banyo dolap modelleri 2021 görsellerini paylaşalım sonrasında ise fiyat aralıklarına bir göz atalım.

Büyük banyolar için 120 cm aynalı ve ek dolaplı tasarımların eskitilmiş ceviz rengi veya MDF beyaz renkli tasarımları ile seçimi oldukça modern bando tasarımları için 2021 trendleri arasında yer almakta. Özellikle farklı tasarım düşünen ev sahipleri için 2. ve 5. görsellerimiz de paylaştıklarımız dikkat çekici güzelliktedir.

Banyosu daha küçük olan ev sahipleri için ise ayaksız ve 90 cm aynalı tasarımlar oldukça kullanışlı durmakta. Özellikle sizlerle paylaştığımız ilk görsel 2021 banyo dolap trendleri arasında oldukça şık duracaktır.

2021 Banyo Dolap Fiyatları

2021 banyo dolapları fiyatlarına bakacak olursak, 60 cm tek kapaklı dolap fiyatları 800 TL gibi bir fiyattan başlıyor olup, tarz bir tasarım için bu fiyatlar ortalama 3 bin TL’ye kadar çıkıyor. Özellikle beğendiğiniz dolapları kendiniz bir marangoza yaptırmak isteyip bir kaç yerinde değişiklik yapmak isterseniz fiyat skalası 5 bin TL’ye belki daha üzerine bile çıkabilir.  Fakat ortalama kullanışlı bir banyo dolabını 2021 yılı için ortalama 1200- 1400 TL’ye hazır olarak alabileceğinizi ifade edebiliriz.

Pin It

Banyo Dolap Modelleri 2021

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir