2018 Ev Dekorasyon Fikirleri

2018 ev dekorasyon fikirleri en modern kombinler, renk seçenekleri ve mobilya tercihleri ile misafirlerinizi evinize ve haliyle sizlere hayran bırakacak. Bu yılın moda dekoratif görselleri ve ipuçlarını sizlerle detayları ile paylaşıyoruz.

2018 Modern Ev Dekorasyonu

2018 En Güzel Ev Dekorasyon Fikirleri

2018 En Güzel Ev Dekorasyon Fikirleri

İlk olarak büyük salonlu daireler için kullanılacak moda renk ve kombinlerden bahsedelim. Koyu lacivert, mor ve içerisinde krem tonların geçtiği koltuk tasarımlarının ortasına dikdörtgen 4 ayaklı cam masa oldukça şık duracaktır. Perde tercihleri ise odanızın duruşunda tam olarak söz sahibi olduğunuzu belli edecektir. mor ve türevleri renkler büyük olan salonunuz için oldukça doğru bir tercih olacaktır zira bir bütünlük oluşturacağı gibi oldukça modern bir çizgiyi yansıtacaktır.

Küçük Salon İçin Krem Tonlar

2018 Modern Ev Dekorasyon Fikirleri

2018 Modern Ev Dekorasyon Fikirleri

Fildişi, bej, krem, şampanya 2018 modern ev dekorasyonunda küçük salonları olanlar için biçilmiş kaftan gibi adeta. Açık tonlarla salonunuzun iç hacmini olduğundan daha geniş gösterebilecek ve duvarlara sıfır bir şekilde kombinlediğiniz iki geniş koltukla salonunuzu daha verimli kullanabileceksiniz. Görselde gördüğünüz gibi bir kombin sizlerin salonu için oldukça uygun duracaktır. Özellikle yerden daha fazla kar sağlamak amacı ile duvara monteli TV ünitesi oldukça şık duracaktır. Kısa bir hatırlatma, küçük salonlar için büyük camların tercihi hem aydınlatma açısından hem de 2018 yılında trend olduğundan oldukça mantıklı bir seçim olacaktır.

Çağdaş Ev Dekorasyon Fikirleri 2018

Çağdaş Ev Dekorasyon Fikirleri 2018

Çağdaş ev konseptinde son dönemlerde amerikan mutfaklı daire tercihleri popüler durumda. Bu noktada 2018 yılı trendleri arasında yemek odası takımı ile oturma gruplarının açık tonlarda olması oldukça önemli. Zira mutfakla odanın iç içe çok basık renklerde olması ruhunuzu daraltacaktır. Bu bağlamda yeni konsept oturma gruplarından yana tercihlerde bulunmanızı tavsiye ederiz. Özellikle mutfak tezgahının cevizden olma eskitilmiş mobilyalardan oluşturacağınız ve krem tonların çevrelediği tasarımları mutlaka incelemelisiniz.

En Yeni Ev Dekorasyonu Fikirleri 2018

En Yeni Ev Dekorasyonu Fikirleri 2018

2018 çağdaş ev dekorasyon fikirleri arasında tablo tercihleri oldukça önemli. Özellikle sanatsever ev sahipleri için yapılan kara kalem çalışmaları veya yağlı boya çalışmaları salonlar için vazgeçilmezler halinde. Avrupa’da en moda dekorasyon trendlerinden olan L oturma grupları ile tamamlanan bu tablolar salonunuza oldukça asil bir duruş kazandıracaktır.

Modern Ev Dekorasyonu Görselleri 2018

Modern Ev Dekorasyonu Görselleri 2018

Aydınlatma seçeneklerine dikkat ederek yeni ev dekorasyon fikirlerine devam edelim. 2018 ev dekorasyon fikirleri arasında en trend aydınlatma seçeneği kartonpiyer altına gelecek spor aydınlatma. Bu işi biraz daha ileriye götürmek isteyenler için tavandan asmalı ve yanlardan uzantılı ışıklandırma seçenekleri oldukça şık duracaktır.

2018 Çağdaş Ev Dekorasyon Fikirleri

Trend Ev Dekorasyonu Fikirleri 2018

Trend Ev Dekorasyonu Fikirleri 2018

Özetleyecek olursak, renk tercihleri büyük salonlar için mor ve türevleri, küçük salonlar için krem ve türevleri,

TV ünitesi kğçük salonlar için duvara monteli, büyük salonlar için kitaplık seçenekli,

Koltuk tercihi küçük salonlar için duvara sıfır ve L şeklinde, büyük salonlar için geniş ve koyu tonlardan oluşan daha asil duruşlu tasarımlar olarak karşımıza çıkmakta.

Pin It

2018 Ev Dekorasyon Fikirleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir