2014 Yeni Ev Kampanyaları

Ülkemizde toplu konutlar her geçen gün daha da popülerleşiyor. Toplu konuttan kastımız birer site ve birlikte oluşturulan yaşam yerlerinden ibaret. Bu site projeleri her zaman insanlara makul geliyor çünkü, her şeyin bir arada olduğu, güvenlikli bir ortamda yaşama fikri insanların ilgisini cezp ediyor.

Bu cazibe ile insanların yön verdiği yatırımlar hayatlarının geri kalanını o bölgelerde geçirmek üzere yaptıkları planlarla çakışıyor. Bu planlar dahilinde en uygun projeye yapılacak yatırımlar araştırılıp duruyor. İnsanların en çok ilgisini çeken de bu projelerde yapılan kampanyalar. Şu anda yeni bir yıla girmek üzereyiz ve bir çok insan yeni yıl ile yeni bir eve sahip olma düşüncesinde. Bu düşüncelerini de en ekonomik ve etkin bir biçimde yapmak istiyorlar. Aradıklarını bulmaları için onlara yardım edeceğimiz bu yazıda, herkesi memnun edecek ev kampanyalarından bahsedeceğiz.

Avrupa  yakasının yükselen yıldızı olan Esenyurt ‘taki kampanyalı konutlara bakacak olursak İnanlar İnşaat Terrace Mix projesi öne çıkıyor.Projede  toplam 27 ticari ünite yer alıyor. Projede bunun yanı sıra  945 konut bulunuyor.  Ekim 2014 teslim tarihi olarak açıklanan projeyle ilgili satış ofisleri ve firmanın ilgili telefonu :444 20 02 ‘ dan ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakasında yükselen bir başka proje ise Avcılardaki , Avcılar Park Evleri bu projenin yapımını ise  Gül Proje ve Toya Yapı üsleniyor. Projenin avantajı ise hemen teslim edilmesi ve uygun ödeme planı . Fiyatını belirtecek olursak 2+1 daireler 440 bin liradan başlıyor . Daha fazla bilgiyi satış ofisleri ve Firmanın  (0212) 590 69 69 nolu telefonundan edinebilirsiniz.

 

 

 

Yeni yılda yapı firmalarının yapacağı kampanyalarda %1 KDV oranını ön plana çıkardıklarını görüyoruz. Siz tüketicilerin çok işine yarayacak bu %1 KDV kampanyalarını kaçırmamak gerekir. Bunun yanında uzun vadelere yayılan ödeme planlarında düşük faizler dikkat çekiyor. Bazı firmalar banka finansmanını ortadan kaldırıp finansmanı kendi bünyelerinde ve daha esnek koşullarla tüketicilere ulaştırıyorlar. Bu durumda da tüketiciler o evleri satın almak için daha da yürekleniyorlar. Konut kredi faizleri bu seviyelerde iken ayrıca banka finansmanı ile ev sahibi olmak da çok mantıklı.

2014 Ev Kampanyası

2014 Ev Kampanyası

Bu bilgiden hareketle bir çok hatta bütün yapı firmaları bu düşük faizleri kullanarak insanları ev sahibi yapmaya devam ediyor. Sizin bu noktada yapmanız gereken ilk ve tek şey yaşamak için nereyi en uygun olarak gördüğünüzü saptamak. Bu hareketten sonra elinizdeki birikiminizle en uygun evi almanız artık çok kolay bir şey.

Popüler Başlıklar:

  • ev kampanyaları 2014
Pin It

2014 Yeni Ev Kampanyaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir